تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

پایگاه مهدی صاحب الزمان (عج) روستای قلعه میرزاسلیمان شهرستان شاهرود بخش بسطام - گویا این یک سنت الهی است که اگر به قرآن صامت (کتاب قرآن) بی حرمتی شود و خاموش بنشینی اندکی بعد باید قرآن ناطق را تکه تکه بر زمین و یا به روی نی ببینی!

گویا این یک سنت الهی است که اگر به قرآن صامت (کتاب قرآن) بی حرمتی شود و خاموش بنشینی اندکی بعد باید قرآن ناطق را تکه تکه بر زمین و یا به روی نی ببینی!

جمعه 14 بهمن 1390 01:24 ب.ظ

نویسنده : پایگاه مهدی صاحب الزمان (عج) حوزه کربلای بسطام

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مالک اشتر به ابن وهاب گفت تا فتح صفین 10 ضربه شمشیر بیشتر باقی نیست!

به مالک گفتند اگر می خواهی مولایت علی را دوباره زنده ببینی بازگرد ،آنچه به روی نی رفته است قرآن است می فهمی ؟

20 سال بعد هم سر حسین ابن علی(ع) به روی نی رفت  آنوقت دیگر کسی اعتراض نکرد که  آنچه  به روی نی رفته قرآن است گویا این یک سنت الهی است که اگر به قرآن صامت (کتاب قرآن) بی حرمتی شود و خاموش بنشینی اندکی بعد باید قرآن ناطق را تکه تکه بر زمین و یا به روی نی ببینی!

در شگفتم از این تحلیل هایی که برخی مسئولین به مردم می دهند و در عجبم از افاضات برخی از کارشناسان که به رسانه ملی دعوت می شوند!

جالب است دانشجویان که با حقیر در تماسند فهمیده اند ماجرای این قرآن سوزی چه بوده و در مقابل برخی از به اصطلاح کارشناسان امور فلان و بهمان نمی دانند!

و الله به خدا ای کاش این دانشجویان را به صدا و سیما دعوت می کردند!

بارها گفته ام این شبکه شیطانی دیوانه وار نماد گراست از سالها قبل بنده منتظر نهمین سالگرد حادثه سپتامبر بودم و  مطمئن از اینکه در این سال آنها بی شرمی را به اوج خود خواهند رساند مگر نظم نوین جهانی در سال 1990 برای اولین بار از دهان جرج بوش پدر بیرون نیامد خوب 11 سال بعد جرج بوش پسر حادثه طرح ریزی شده سپتامبر اجرا کرد و 11 سال بعد از آن نیز باید منتظر اتفاقات 2012 باشیم.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -